На зустрічі жіночого кафе 01 листопада 2019 року в Сімейному центрі Egelsbach усі учасники дуже весело випікали печиво разом.
Ми зустрілися о 16.00:XNUMX, і наша випічка розпочалася одразу. Жінки принесли з собою різне тісто. Потім ми разом з дітьми вирізали форми та прикрасили печиво. Одне деко за одним йшло в піч. Звичайно, ми також спробували всі види смачного печива. Печива було стільки, що кожен міг взяти щось додому для своїх близьких.